Sihirli Aynalar.

Evimizin Sihirli Dünyası: Aynalar
Evimizin dekorasyonuzu hayatımızın önemli parçalarından biridir, kimi zaman koridorumuzun darlığından, kimi zaman salonumuzun loşluğundan, kimi zamanda duvarlarımıza etkileyici dekoratif birşeyler bulamamaktan şikayet eder dururuz. İşte tüm bunların herbirine verilecek tek cevap; aynalar.

Boy Aynaları
Aynaların dar mekanlarımızı genişleten bir etkisi hepimizce bilinen bir gerçek, hele ki bu aynaların çerçeveleri  gerçek ağaçtan yapılmış masif ahşapsa işte o zaman ev dekorasyonu konusunda büyük bir adım katetmiş oluruz hemde isteğimiz ferah bir mekana sahip oluruz. Örneğin Koridorlar nasıl dekore edilir? Diye düşünüyorsanız boy aynaları imdadımıza yetişebilir, ahşap kenarlı masif bir boy aynası holünüzde, yine ahşap bir dresuar ile mükemmel bir uyum sağlayacak ve harika eşsiz bir ev dekorasyonuna ulaşmanızı sağlayacaktır.

Duvar Aynaları
Aynı şekilde salon, oturma odası, yemek odası dekorasyonunda da aynalar vazgeçilmezdir, ‘Salonum az güneş alıyor’ diyorsanız gerçek ağaçtan yapılmış bir kalas ayna tamda aradığınız aksesuar olacaktır, salonunuza hem kütük ağaç ayna ile doğal bir görünüm katacak hemde daha fazla aydınlık olmasını sağlayacaksınız.

Yatak Odası Aynaları
Son olarak yatak odanız için, ahşap çerçeveli halatla asılan birden fazla küçük aynalar yatak odalarınıza şıklık katacaktır, yatak odası aynası sadece kendiniz için dekore ettiğiniz bir alan olan yatak odalarında sedece size özel dekorasyon parçalarıdır, bu sebeple en özgür olduğunuz alanı parçalı aynalarla dekore etmek odanızı ferahlatabilir.

İşte evimizin her alanında kullanabileceğiniz  aynalar size ev dekorasyonunda en özgür kılacak malzemelerdendir.